4 sierpnia 2016

Pobierowo atrakcje dla najmłodszych

Wybierając się na wakacje z dziećmi musimy przygotować się, że dla nich wylegiwanie się na słońcu i kąpiele w ciepłych wodach Bałtyku nie są wystarczające na spędzenie całego urlopu. Dzieci potrzebują aktywnego spędzenia czasu, rozrywki, a więc wybierając kierunek letniego wypoczynku musimy zapewnić sobie znalezienie komfortowego zakwaterowania, pozwalającego na dłuższy pobyt.

Jedną z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości jest Pobierowo. Mały kurort znajdujący się w województwie zachodnio-pomorskim, liczący zaledwie 1000 mieszkańców, z pewnością wyczerpuje znamiona odpowiedniego dla dzieci miejsca. Długa linia brzegowa, czysta, piaszczysta plaża, ogrom flory otaczający miejscowość z każdej strony, niedaleka odległość do innych ciekawych miejsc, daje multum możliwości aktywnego spędzania czasu. Każdego roku oprócz standardowych możliwości pobierania nauki pływania na windsurfingu, kitesurfingu czy nowym ostatnio SUPie, w Pobierowie odbywają się także imprezy plenerowe, festyny i inne wydarzenia, w których śmiało możemy brać udział z dziećmi. Organizatorzy stawiają głównie na rozwój fizyczny i tak proponują nam imprezę na plaży pod nazwą „Akademia Słońca”. Jej głównym elementem jest możliwość gry w siatkówkę plażową, ale to nie wszystko, można także po wspinać się na ściance, jeździć na mechanicznym byku lub skorzystać z ogromnej zjeżdżalni. Tego typu rozrywka przypadnie do gustu wszystkim, niezależnie od wieku. W bliskiej odległości jest również „Park Wieloryba”, plac zabaw przeznaczony dla dzieci, mający w ofercie pirackie klimaty, włącznie z poszukiwaniem skarbu, z którym wrócimy do domu.

Ważnym podkreślenia jest fakt, że mimo tętniącej życiem plaży, w Pobierowie można znaleźć także chwile wytchnienia, spacerując leśnymi ścieżkami czy jeżdżąc na rowerze, a domki usytuowane wśród bujnej roślinności dodatkowo wzmacniają efekt spokojnej okolicy, pozwalając cieszyć się pełnią ciszy w ciepłe letnie noce. Wybierając te rejony północnej Polski na cel swoich wakacyjnych podróży z całą pewnością nie będziemy zawiedzeni, wrócimy wypoczęci, zrelaksowani, ale też wybawieni i gotowi do kolejnych miesięcy pracy, które z takimi letnimi przeżyciami, staną się już dla nas tylko przerwą między jednym a drugim urlopowym czasem. Zaopatrzeni w te informacje śmiało decydujmy się właśnie na taką spokojną, niewielką miejscowość, pamiętajmy tylko o wcześniejszym wybraniu miejsca noclegu. Znalezienie wygodnego miejsca na noclegi w Pobierowie nie stanowi żadnego problemu, ponieważ spośród wielu ofert każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>