3 marca 2017

Jak zorganizować weekend w Wołkowyi?

W końcu w pracy wolny weekend. Co więcej, druga połówka też ma w tym czasie wolne, więc jest to dobra okazja do wybrania się na wspólny romantyczny weekend. Teraz pozostaje tylko kwestia wyboru odpowiedniego miejsca i zorganizowania takiej wyprawy – najlepiej w Bieszczady, a dokładniej do Wołkowyi.
BIESZCZADY GÓRĄ
Dlaczego akurat Bieszczady? Dlatego, że jest to bardzo romantyczne miejsce (chyba zaraz po Paryżu). Można więc zorganizować tutaj fantastyczny, romantyczny weekend we dwoje. Piękno otaczającej przyrody, zapierające dech w piersiach widoki, porośnięte gęstymi lasami pagórki bliskość Jeziora Solińskiego. Czego więc chcieć więcej? Czas spędzony w Wołkowyi będzie niezapomniany.

JAK I CZYM DOJECHAĆ?
Jeżeli nie chcemy spędzić większości weekendu na podróżowaniu i przesiadkach, zdecydujmy się na przyjazd własnym samochodem. Będziemy mogli zabrać tyle rzeczy, ile tylko będziemy chcieli, a podróż nie zajmie tak dużo czasu, jak w przypadku pociągu czy autobusu.

GDZIE SPAĆ?
Wołkowyja mimo, że jest niewielką miejscowością, ma do zaoferowania turystom kilka luksusowych hoteli ze SPA. Ceny są jednak dość wysokie i jeżeli wolimy trochę oszczędzić, to mamy dobrą wiadomość: tutejsza baza noclegowa (meteor-turystyka.pl) jest bogata, więc na pewno znajdziemy coś idealnie dopasowanego do swoich potrzeb. Pamiętajmy jednak o wcześniejszej rezerwacji, aby na miejscu nie okazało się, że brak jest wolnych miejsc (taka sytuacja może się przytrafić zwłaszcza w środku sezonu letniego).

JAK SPĘDZIĆ CZAS?
Zdecydowanie polecamy romantyczne spacery po okolicy. Na pewno spodobają nam się piękne widoki. Możemy urządzić sobie wędrówkę po okolicznych pagórkach lub spacerować wzdłuż Jeziora Solińskiego. Doskonałym pomysłem będzie też mała przejażdżka rowerowa.

Zorganizowanie weekendu w Bieszczadach nie jest taką trudną sprawą. Nie zwlekajmy więc dłużej i zabierzmy się za przygotowanie do tego wyjazdu. Będzie on na pewno niezapomniany i przywieziemy z niego mnóstwo wspomnień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>