1 lutego 2017

Co ciekawego oferuje Tylicz?

Turyści mają różne oczekiwania co do wymarzonego urlopu. Jedni chcą na nim porządnie wypocząć, szukają więc miejsc cichych i spokojnych. Inni z kolei szukają wrażeń, dlatego potrzebują takiego punktu, gdzie będzie możliwe by aktywnie spędzić czas. Jeszcze inni chcą,  podreperować swoje zdrowie i przy okazji pozwiedzać okolicę. Niezależnie od tego, jakie się ma oczekiwania po wakacjach, na pewno każdy będzie zadowolony z pobytu w Tyliczu.

To malutka miejscowość położona przy granicy ze Słowacją, w województwie małopolskim. Oferuje ona niezliczone atrakcje dla turystów, nic więc dziwnego, że baza noclegowa tej miejscowości, jest solidnie rozbudowana, bo turyści bardzo interesują się tym miejscem.

Główną atrakcją tego miejsca, jest Centrum Narciarskie i liczne stoki. To wspaniałe miejsce by zimą spędzić aktywnie czas, szczególnie jeśli ma się smykałkę do jazdy na nartach czy snowboardzie. Zbocza są tu dobrze zorganizowane, dzięki temu można na nim bezpiecznie jeździć od rana do późnego wieczoru. Na Górę Szwarcową kursuje wyciąg orczykowy, co ułatwia dostanie się na szczyt.

Jeśli chodzi o inne atrakcje Tylicza, to na uwagę na pewno zasługuje Pijalnia Wód Mineralnych – Zdrój Główny oraz Źródło Bradowiec. W tym miejscu można odpocząć i podreperować swoją odporność, bo picie takiej substancji korzystnie wpływa na każdy organizm. W miasteczku tym jest też parę zabytków i ciekawych miejsc, jak np. pomnik Kazimierza Puławskiego, który został wzniesiony na cześć 650-lecia tej miejscowości. Poza tym warto też zwiedzić Cerkiew greckokatolicką św. Kosmy i Damiana oraz kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Każdy kto przyjeżdża do miasteczka, powinien się zapoznać z tym, co mają do zaoferowania mieszkańcy, odnośnie noclegów. Oferta w tej kwestii jest bardzo szeroka, ponieważ jest tu wiele hoteli, pensjonatów i domów wczasowych. Tylickie noclegi usatysfakcjonują każdego, niezależnie od tego jakie kto ma oczekiwania. W hotelach można bardzo komfortowo spędzić czas, niczym się nie martwiąc. Większość z nich znajduje się w centrum miasteczka, blisko stoków narciarskich i pijalni wód, co dla turystów jest ważną informacją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>